Jak mají vypadat zdravé nehty.

Jsou zpravidla pevné, hladké, lesklé, stejně silné, mírně klenuté, bez rýh a vyvýšenin. Nehtové lůžko je růžové barvy a u kořene nehtu je znatelný nehtový měsíček – polokruhová bílá plocha nehtu, nazývaná lunula (ukazatel vitality). Nehtový val a jeho kůžička je neporušený a obklopuje nehet jako ochrana.

Uznejte samy, že o takové nehty je jen radost pečovat.

Lakování nehtů není jen pro parádu. Pravidelné používání kvalitního laku – měl by vydržet až sedm dní – ochrání vaše nehty také před vlivy vnějšího prostředí. Nalakované nehty navíc působí zdravěji a dodávají eleganci každé dámě.

Můžete si vyhrát s laky na nehty vašich oblíbených výrobců jako jsou třeba Cedro, Enii-nails, Golden rose, Jordana, Tasha nebo zkrášlit nehty pomocí zdobení.

Při dobrém stavu přírodních nehtů můžete také modelovat akrylové či gelové nehty. Pomůcky pro akryl najdete zde a velký výběr gelů si můžete vybírat tady. Zejména hravé ženy by mohly oslovit UV gely měnící barvu podle teploty.
Po aplikaci kteréhokoliv druhu umělých nehtů vám doporučujeme vždy věnovat péči kvalitní regeneraci nehtů přírodních. Vhodné jsou různé druhy olejíčků s vitamíny a výživy na nehty. Velice vhodná je kosmetika značky BalbCare či parafínový zábal.

BalbCare kompletně eliminuje použití vody, což snižuje o 100% riziko plísňových a mykotických onemocnění. Se sedmi účinnými látkami a neutrálním pH zjistíte, že s Balbcare manikúrními rukavicemi a pedikúrními návleky se budou Vaše ruce a nohy cítit skvěle a Vaše nehty budou neuvěřitelně zdravé – připravené na zdobení lakem nebo pro gelovou modelaci.

Parafínová koupel je určená na relaxaci a útěk od každodenního stresu. Ošetření parafínem se používá ke zjemnění a zvláčnění pokožky, která je pak hladká a hydratovaná. Osvěžíte, omladíte, oživíte Vaše tělo i mysl v průběhu 15-ti minut.